| AngelMuscleman a întrebat:

Buna la gta san andreas cum trec de misiunea aia cu colonelul cand trebuie sa fur cutiile alea. ma enerveaza. funda cui ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Shino a răspuns:

Ahhh da... imi amintesc, unde nu trebuie sa-l trezesti pe mos. Pai ideea e sa te misti foarte incet, insa nu sa tii apasat pe sageata ci sa dai click-uri dese, astfel el o sa se miste incet si controlat si fara sa faca zgomot! Succeswinking

1 răspuns:
| narcis23 a răspuns:

Ma cand mergi spre cuti apasa C, ca sa mergi sa nu faci zgomot si cand ai luat cutiile cu ENTER ti apasat ALT in timp ce mergi si asa nu faci zgomot deloc