| Innovation a întrebat:

Buna prieteni! In GTA San Andreas la misiunea 10 adica Home Invasion cu fac sa nu ma auda mosul acela cand intru, cu ce tasta iau cutiile alea, ce trebuie sa fac? Pentru cel mai explicit raspuns care ma face sa inteleg ofer funda.Multumesc.

7 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Esti cu Ryder si intr-o masca de hot din cate imi aduc eu aminte.Mosul ala doarme, iar tu trebuie sa iei niste cutii de la el din casa.Te lasi frumos in jos cand intrii in casa si apesi pe w dar nu tii apasat. Apesi w lasi cateva secunde dupa aia iar w si mergi asa incet si iei cutiile.Atentie : Nu trebuie sa le iei pe toate. Dupa 3 sau 4 cutii poti alege sa pleci si sa termini misiunea sau sa ramai sa iei cutiile.De preferabil sa nu iei toate cutiile ca oricum e aceeasi chestie.

| Innovation explică (pentru S3c0ndSh0t):

Multumesc tuturor, am reusit sa trec de misiune!

| Seeeveeen1 a răspuns:

Apesi w si alt

| iftenas a răspuns:

Inri in casa tu trebuie sa iei cutiile 3 si dupa aia poti sa te opresti si sa pleci si se termina misiunea dar le poti lua si pe toate alegerea ta. Cand intri ca sa te misti fara sa te auda mosu trebuie sa tii apasat Alt si pe w cj o sa mearga incet...scrie si in chenarul negru din coltul ecranului ce si cum

| iftenas a răspuns (pentru iftenas):

Scuza-ma am vrut sa spun intri (primul cuvant)

| Innovation explică (pentru iftenas):

Multumesc tuturor, am reusit sa trec de misiune.

| Ionut_Rosu_2000 a răspuns:

buna la misiunea a treia in gta san andreas total romanesc v2 nu ma lasa sa intru in masina dupa ce termin de colorat panourile se incuie usa
ce pot face?