| DraagoSh_Grig_1995 a întrebat:

Buna lume am si eu nevoie va rog frumos de cateva site-uri pentru server files (imi fac un server de hamachi si nu am server files va rog sa nu fie pvm hard orice stiti pune-ti va rog am nevoie mare) DAU FUNDA CINE MA AJUTA SI CINE PUNE SI INSTRUCTIUNI SAU UN SITE CU FILE-SERVER va rog FUNDAAA:****

5 răspunsuri:
| xxDaNnYxx a răspuns:

Nu prea se intelege ceea ce vrei sa zici. Server pvm hard?

| DraagoSh_Grig_1995 explică (pentru xxDaNnYxx):

Pune orice link cu site-ul de la file server PENTRU HAMACHI si sa nu fie hostat REPET PENTRU HAMACHI VA ROG SI SPUNETI IN PARANTEZA CE FEL DE SERVER ESTE ex: eu am un link...(este PVM-PVP ) cam asa vreau va rog mult am mare nevoie

| DraagoSh_Grig_1995 explică (pentru xxDaNnYxx):

Daca ai orice link cu un file server ADICA SERVERUL IN SINE pune-l la raspuns te rog si dau funda orice PVM-PVP sau ONLY PVM sau PVM HARD ORICE ai/stii pune la raspuns

| DraagoSh_Grig_1995 explică (pentru xxDaNnYxx):

Te rog pune orice SERVER FILE stii orice pvm pvp sau pvm hard orice te rog mult

| DraagoSh_Grig_1995 explică:

Deci am spus ca nu vreau sa fie chiar server pvm hard dar daca nu stiti site decat cu pvm hard puneti linkul de la ala si dau funda ****