| Eminesc9999 a întrebat:

Buna ma ajuta si pe mine Cineva va rog mi-am cumparat fifa 2015 de ceva timp si mi-am luat acum un pc nou si nu stiu de ce merge in lag (MARE) in pc am asa
8, 00GB DDR3
2048MB ATI AMD Radeon HD 6900 Video
AMD Phenom II X2 B59 3.4GHZ
Gigabyte Technology Co. Ltd. GA-MA78LMT-US2H placa de baza
si am avut un pc mai slab si ma jucam la full Hellp va rog

Răspuns Câştigător
| Necunoscutul2222 a răspuns:

Buna. Eu am fifa 15 si am pentium g4400 si am gt 730, 4 gb h110 Asus motherboard si 4gb ram si merge perfect fara lag. Eu joc fara lag.
Cred ca ar trebui sa dai overclock la placa dedicata... Sau incearca sa cureti pc-ul sau seteaza resolutia monitorului. Eu recomand sa cumperi placa dedicata nVIDIA nu raeon. eu prind mult fps...