| Larisa_Andreea_1997 a întrebat:

Buna ma cam plictisesc si as vrea niste jocuri gen ladypopular ourworld woozworld stiti lumi virtuale dau funda si votez pe toti

Răspuns Câştigător
| IuliiMarie a răspuns:

Webkinz,Transformice,Sims2...sper ca ti-am fost de folos! Mult succes in continuare!

| Larisa_Andreea_1997 explică (pentru IuliiMarie):

Multumesc mult dar le stiu deja si am conturi pe toate altele mai sti multumesc

5 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

De ce nu citesti o carte? E mult mai bine decat sa joci jocuri de ****.

| Larisa_Andreea_1997 explică (pentru TheSoldier):

Citesc o gramada de carti am o biblioteca de 750 de carti sunt de ajuns le-am citit aproape toate big grin

| TheSoldier a răspuns (pentru Larisa_Andreea_1997):

Pai, daca e adevarat, te felicit!