| iustinprogramatoru12 a întrebat:

Bună.Mă joc Counter Strike 1.6 XTCS final release 2013 si am 2 probleme:
1.Cum pot să îmi adaug mai multe servere? Am doar 50 de servere.Pe o alta varianta de cs am avut si 5000 de servere.(este varianta steam).Cum pot face rost de mult mai multe servere?
2. Uneori la setari imi apare scris in rusa.Cum pot sa il pun in engleza?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Este modificat daca este in rusa, cauta mai bine pe google o versiune buna, in engleza, si simpla! De aceea iti ia si 50 servere.