| Madalina7 a întrebat:

Buna ma joc de ieri jocul Gta Romania 2, o sa va pun cateva intrebari,iar cel care imi raspunde la toate primeste o funda mare(raspunsurile sa fie ajutatoare):
-Cum pot sa trag cu arma pe autostrada?
-Cum il imbrac pe omul ala?(nu stiu cum il cheama)
-Cum pot sa raspund la telefon, sau pe ce sa apas?
Asta a fost tot, va rog sa ma ajutati multumesc anticipat :*

4 răspunsuri:
| labontdumitru a răspuns:

Enter tragi cu arma
asta nu stiu
apasa pe alt ca sa raspunzi

| Vlad102873 a răspuns:

Ca sa tragi cu arma ti apsat pe click stanga...rolling on the floor

ca sa il imbraci mi se pare ca exista :::dai pe obtiuni si apesi pe penultima ''fraza'' si de acolo schimbi si daca nu te refereai la asta atunci nu este posibil

nu poti sa raspunzi la telefon,, poate decat in misiuni dar nu stiu cum

| Madalina7 explică (pentru Vlad102873):

OK,am am o intrebare si-ti dau fundita, eu am laptop si nu stiuc cum sa-mi aleg armele, daca stii sper sa ma ajuti. Oricum mrs

| RoobeRttt a răspuns:

La,la nu-mi place jocul