| oDeYu a întrebat:

ma numesc Andrei! Recent un prieten de-al meu si-a deschis un metin2. Daca ma puteti ajuta cu niste sugestii pentru a aduce mai multi playeri, v-as raspunde cu placere + FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Search69 a răspuns:

Poate sa iti faca o promovare la un youtuber sau sa pui metinul pe un topic gratuit. (Daca ai putea sa lasi linkul de la mt aici, poate o sa ma joc si eu). Bafta!

| oDeYu explică (pentru Search69):

Deseara sau maine se deschide! Te mai anunt eu in legatura cu el! Daca ai skype da add: andrei.gardean! In orice caz ai FUNDA!

1 răspuns: