| Alexandru_Andrei_1984 a întrebat:

Buna mă numesc Gabi am 12 ani și de la un timp pe leptopul meu Samsung Windows 8 la aprinderea leptopului îmi apare următorul mesaj:
Recovery
Your PC to ne repaired.
Theodor operating system couldn't be loaded because The system registry file is missing or contains errors.
File:\Windows\system\si tot așa iar la sfârșit îmi apare așa Presa enter to try again și PRess F8 for Startup Setting sau enter și ma aduce din nou în acea pagini cu recovery iar daca dau F8 la fel ce sa fac cine mă poate ajuta o sa-i

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-l la cineva care se ocupa cu de-astea
eu am avut nenumarate probleme cu laptopul si le rezolvau baietii