| Caddy1609 a întrebat:

Buna,am un HP Pavilion sleekbook 15 care a venit de nou cu windows 8. Dupa o perioada de timp m-am decis sa pun win 7.zis si facut dar am o mica problema.cand il aprind nu booteaza direct.Mai exact cand il aprind scrie "press esc for startup menu" apas esc imi apare meniul startup iar in lista este optiunea "press enter to continue" apas enter si is face treaba normal. deci practic cand aprind leptopul apas "esc" apoi "enter" Si e destul de enervant sa fac asta de fiecare data.

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Intra in bios si la modul de bootare din UEFI schimba-l in Legacy