| Oana_Miruna_1993 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa intru in jocul blue whale? #f57 sunt doar curioasa de cum este gasit.Dau funda, mersi

5 răspunsuri:
| Annezzzz a răspuns:

Jocul il gasesti pe deep web. Dar e foarte greu sa intri acolo si mai e si ilegal.

| mamamia99 a răspuns:

Blue Whale este un joc rus, in primul rand trebuie sa stii limba rusa, si in al doilea rand el nu mai exista pentru ca instagramul da block pentru postari ca #СинийКит si pe siteul unde era jocul original vk Sinii kit a fost blocat din cauza sucidelor

| mamamia99 a răspuns:

Blue Whale nu exista in varianta romana, si nici in rusa nu mai exista deoarece SMI-ul rus a interzis jocul pe toate siteurile de socializare

| Ciobanu_Alex_1999 a răspuns:

Cred ca toti care stiu cum se intra in joc, sunt deja mortirolling on the floor

| Csc_Sebi_1995 a răspuns:

Vreau si eu sa intru plss