| Nevermind17 a întrebat:

Buna! Mai stie cineva site-ul acela ce incepea cu W? Wiz World sau ceva de genul. Iti puteai alege caracterul (fata sau baiat), stiu ca puteai sa alegi inaltimea caracterului si dupa faceai misiuni. Stiu ca puteai alege mai multe jocuri sa faci bani sau puncte. Unul dintre ele era cu un pui galben (Athletic Chicken). Nu-l gasesc cu denumirea de Wiz World, sigur se numea altfel.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca era online probabil nu a mai facut destui bani si a fost inchis. Se intampla des.

| Nevermind17 explică (pentru Wr3nch):

Probabil. Dar nu gasesc nici poze, nimic.

| Nevermind17 explică (pentru Wr3nch):

Am gasit jocul. Se numeste OurWorld, nu Wiz World. Am tinut minte gresit happy