| Miaunet22 a întrebat:

Metin2United are virusi si de fiecare data cand incerc sa intru in el apare o avertizare de la antivirus si daca dau "repair" apare o eroare si imi spune ca e imposibil de reparat. In felul asta nu pot intra in United pentru ca nu ma lasa antivirusul... Nu vrea sa opresc antivirusul... se poate sa fac antivirusul sa nu mai scaneze Uitedul? Sau se poate sa fac antivirusul sa omoare virusii care vor sa intre in computerul meu in timp ce sunt in joc?laughing

Răspuns Câştigător
| GrimRaider a răspuns:

Pai poti sa dezactivezi antivirusul ca poate confunda jocul cu virusii sau pote esti nervoasa si faci ca mine (il dezinstalezi) si dupa ce l-ai descarcat pornesti antivirusu ala (eu dezinstalam antivirusu doar cand il descarcam ca aveam instalarea) big grin sper ca ti-am fost de ajutor funda? puppy dog eyes rolling on the floor