| alygiorgi a întrebat:

Buna!
Mi-am d3scarcat acum, de curand PhotoScape si nu stiu cum sa il folosesc. puteti sa ma ajutati?
va rog mult de tot
msmsmsmsms

1 răspuns:
| AndreeaTicovschici a răspuns:

Desigur! depinde cum vrei s`o editezi ca de exemplu poti da la page si sa iti alegi o forma dinaceea din dreapta si iti pui 2 poze sau mai multe cum este forma iar daca vrei sa editezi o poza dai la edit si acolo tot o poza iti alegi dar, va trebui doar daca vrei iti poti pune inimioare detoate ei cam atat iti pentru spune in scris! paa!
Fundaaa?