| Alle_1389 a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Nu stiu cum sa folosesc photoscape.
Funda.Raspunsul cel m'ai explicit; xxx

3 răspunsuri:
| Casiana a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sGk-nT2VDws

Sper ca a fost de ajutor! Mie mi se pare un "filmulet" suficient de explicit...:)

| MeGhosta a răspuns:

Deci.photoscapeul este foarte usor, mai intai intri in el si dai editor dupa care in partea stanga intri in folder etc si iti alegi ce poza vrei sa editezi. Apoi jos ai mai multe optiuni, la home apesi pe patratelele acelea sa faci poza alb negru sau etc.Si chiar langa ele sunt ramele la poza. Dupa dai la Object (tot jos) si apesi pe acolo vezi cum vrei sa iti editezi poza cu stelute, signuri etchappysi la litera T poti sa scrii pe poza.este foarte usor :* Apasa peste tot sa descoperi singurhappynu se va intampla nimic rau legat de calculatorul tau (PC)winkingiti garantez:*succes!

| xasshleey a răspuns:

Da-mi add pe mess : x.assh (si daca ai nevoie, iti explic si alte chestii din alte programehee hee )