| Roxanna11 a întrebat:

Mi-am descarcat IMVU si mi-am facut un cont nou. M.am logat prima data si a aparut o eroare si s-a stins. M.am logat a doua oara si mi-a aparut asa: "IMVU Login failed Your computer has been permanently banned form using IMVU. Contact us for more infomation." De ce? Dau funda cine ma ajuta.

2 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Multe persoane au astfel de probleme, incearca sa il instalezi din nou, poate nu mai apare aceeasi eroare altceva cam nu ai ce sa faci...numai sa il descarci de pe pagina lor oficiala si nu de altundeva

| Roxanna11 explică (pentru PrintesaGumitaa):

L.am instalat de nu stiu cate ori, dar tot nu merge. Si dupa pagina oficiala l.am descarcat mereu...