| Skipper09 a întrebat:

Am primit ban pe omegle ajutor imi arata mesajul asta:You have been banned from Omegle due to possible terms of service violations by you, or someone else using your computer or network.Ce sa fac?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ImVector a răspuns:

Pai, doar cred, ca poti sa iti schimbi ip-ul de la WI-FI, nu sunt sigur. Dar nu prea cred ca poti sa iti iei ban de pe omegle, incearca sa iti dezinstalezi/reinstalezi browser-ul, pentru ca nimeni nu cred ca vrea firefox, Internet explorer sau opera

| Skipper09 explică (pentru ImVector):

Cum scrie ca sunt banat straight face

| Skipper09 explică (pentru ImVector):

Dar nu asta e faza faza e ca ipul meu e banat dar oricum o sa vand calculatorul pe viitor ce atata pampam big grin