| 70gabriela70 a întrebat:

Mi-am deschis un canal de Youtube, ma gandesc sa fac gaming si videclipuri amuzante, credeti ca va avea succes? Va rog sa -mi lasati o parere aici sau pe canal
Link aici:
https://www.youtube.com/channel/UCh-QHJFPIw_MjRrlKEO-dkg
Mersi.

10 răspunsuri:
| floreadan a răspuns:

Misto canal, bafta cu el!
Ca sa cresti trebuei sa postezi des si sa-ti formezi o comunitate.
Nu te lasa de Youtube dupa o lunawinking
Succes!

| 70gabriela70 explică (pentru floreadan):

Iti multumesc mult!

| Mete0ra a răspuns:

In 2 ani am facut eu 400 ab continua ori cum laughing

| 70gabriela70 explică (pentru Mete0ra):

Și ce fel de videoclipuri ai?

| Mete0ra a răspuns (pentru 70gabriela70):

Vlog & sketchuri

| 70gabriela70 explică (pentru Mete0ra):

Dacă tu care faci vlog uri ai făcut așa de greu, e clar? eu nu vreau sa mi expun imaginea pe video, deci o sa fie mult mult mai greu.

| Mete0ra a răspuns (pentru 70gabriela70):

Ba nu daca te folosesti e trending-ul din Romania o sa faci viz.

| Vlad_MH_2000 a răspuns:

în primul rand, m. am abonat eu la tine happy o sa crești mai repede, ești fata. nu te judeca nimeni ca nu știi sa te joci ca profesioniștii, eu am 50 de abonați de câțiva ani buni laughing si maxim 1-3 omanei apreciază laughing trebuie sa faci calitate sa meargă sa fie ceva interesant. nu e adevărat ce zic YouTube-ri aia mari ca dacă postezi mereu. o sa crești în abonați..nu merge asa. dacă ai un canal cu 100 de videoclipuri. YouTube tot nu te recomanda la alții. trebuie sa. ți gasteti singur la inceput genul de oameni care sa te susțină. sa distribuie. si la alta lume din alte orașe. si etc. sau o promovare de la alți YouTube.ri poate îți aduc abonați dar nu vor fi activi pe canalul tău. tu vrei comentarii. vizionari. like. uri. dislike. uri. activitate. nu fantome care vad ca ai postat și nu e nimeni curios... când o sa ai câțiva abonați mai de baza. poți începe cu live. uri te ajuta sa creștihappy bafta happy nu te lasă o sa se merite.

| 70gabriela70 explică (pentru Vlad_MH_2000):

Îți multumesc frumos pentru susținere și pentru cuvinte?