| Louys a întrebat:

Recent mi-am deschis un canal de gaming pe Youtube(postez in mare parte jocuri cu poveste).

Ce parere aveti despre el? Ce sfaturi mi-ati da atat pentru a imi imbunatati continutul si calitatea, cat si pentru a creste mai repede in abonati?

Aici e link-ul:
https://www.youtube.com/channel/UCRG0XBQSBJLqfkvnJbrMVvA ?view_as=subscriber

4 răspunsuri:
| cris54321 a răspuns:

Face cam. Poate niste editing. Click bait. Si chiar daca nu iti place, ca sa cresti trebuie sa joci jocuri in trend. Oricum respect. Nu credeam ca mai joaca cineva asemenea rpg-uri. Canale de gaming in romana. daca joci jocuri de nişă e greu sa cresti. Doar daca esti super entertaining si vine lumea pentru tine nu pentru joc.

| Louys explică (pentru cris54321):

Mersi de parere!
Scuze de intarziere, acum m-am intors din vacanta! happy

| zeynep1852 a răspuns:

Salut,daca vrei mă pot abona la tine
Si am o întrebare tu stii cum pot face sa nu mai apara un video pe Youtube daca contul nu îmi apartine?

| Louys explică (pentru zeynep1852):

Ai putea sa raportezi videoclip-ul de foarte multe ori, pana cand Youtube-ul il da jos.Asa am patit eu odata.(altcineva mi-a facut mie, poveste lunga)
Te abonezi doar daca iti place, nu e o obligatie, de aia butonul de abonare e optional happy