| Costinikk a întrebat:

Buna!
Mi-am instalat Imvu...si nu imi merge.straight face. Crefeti ca ma puteti ajuta?
Ofer funda big grin!

Răspuns Câştigător
| MykyTha a răspuns:

Pai... La inceput trebuie sa verifici conexiunea la internet, deoarece nu functioneaza fara internet. Pe urma daca tot nu merge iti recomand sa stergi jocul din calculator, iar apoi sa instaleti iar IMVU. Iti recomand sa iti iei cea mai noua versiune. Si eu joc IMVU de 2 ani, dar nu mi s-a intamplat si mie asemenea lucru. Succes! Fundita?batting eyelashes