| Alecsander98 a întrebat:

Mi-am instalat World of Tanks, am accesat jocul, am intrat la setari si am modificat rezolutia iar ecranul s-a facut negru. Cand am iesit din joc si am intrat din nou, ecranul se face negru, nu vad nimic....am reinstalat Wot si tot la fel face.
Din ce cauza?

3 răspunsuri:
| 54ndy a răspuns:

Trebuie sa dai rezolutia mai mica, asa mi s-a intamplat si mie dar la fifa 11

| Alecsander98 explică (pentru 54ndy):

Si cum fac asta din moment ce nu pot intra in el? happy

| 54ndy a răspuns (pentru Alecsander98):

Click dreapta, proprietati, setari si alegi aceeasi rezolutie ca si rezolutia jocului.