| ArminZ a întrebat:

am instalat World Of Tanks, am intrat in el, ecranul palpia si m-a scos in bara, dar mereu cand dau pe el asa se intampla, jocul ruleaza dar nu ma lasa sa intru in el!

Detalii:
[1] - Am avut acest joc si mai de mult
[2] - Am rulat cu Compatilibity si RUN AS ADMINISTRATOR
[3] - Am Windows 7 Proffesional x64 bit
[4] - Am intrat in el de multe ori si lafel
[5] - Versiunea W.O.T care o am este: 9.2
[6] - Nu am niciun mod pe el, este instalat acum

Răspuns Câştigător
| Ottakringer a răspuns:

Salut. De o bucata de vreme s-a facut un update care i-a imbunatatit grafica cu mult happy Sa stii asta. Daca iti mergea inainte la limita, acum nu o sa iti mai mearga deloc.

| ArminZ explică (pentru Ottakringer):

Nu este din cauza grafici, un prieten are un calculator mai prost decat al meu si merge!

5 răspunsuri:
| lucirusu2 a răspuns:

Ai cerintele pentru noul update pe care l-a amintit Ottakringer?

| ArminZ explică (pentru lucirusu2):

Le trec cu Recommended la cerinte!

| ArminZ explică:

Frate, daca intram imi facea lag in joc da ce naiba de la log in? Plus ca am zis ca e un prieten cu un PC mai slab si ii merge!

| 0x11111051 a răspuns (pentru ArminZ):

Fiindca la tine compul ii mai slab decit la prietenul tau de aceea nu iti merge! Update-ul 8.0 a adus grafica noua si fizica noua, de aceea nu mergea la multi, jocul avea alte cerinte. Din 9.0 cerintele s-au ridicat iar.

Iti zic una, la tine videocarta ii foarte slaba.