| JuliaMe06 a întrebat:

Momentan am windows 7 dar vreau sa imi fac windows 10. Oare cum as putea sa il fac? As dori o explicatie mai complexa deoarece nu ma prea pricep la calculatoare..Deci pas cu pas. Ofer funda :3

3 răspunsuri:
| Vladut2000L a răspuns:

Eu iti recomand sa iti bagi windows 10, dar sa nu il face din win 7 in 10 si sa il bagi pe 10 direct daca il vrei asa de mult(apropo si eu ma windows 10 si sunt multumit de el.)

| mazaroi a răspuns:

Eu iti recomand sa ramai la windowsul care il ai acum. Dupa ce instalezi windows 10 te trezesti ca trebuie sa platesti 4 milioane ca pretenul meu.

| TraSneL a răspuns:

Cauti pe google " windows ten updater" instalezi respectivul program dupa care ar trebui sa se instaleze singur. Nu o sa iti dea nimeni mura`n gura cum vrei tu. Daca nu incerci singur nu o sa inveti niciodata.