| mary_1175 a întrebat:

Buna
am o intrebare pentru cei care se pricep la calculatoare

eu cand vreau sa ascult muzica, boxele de la pc nu prea merg...adica se auda ca si cum ar batea vantul in ele, daca ma intelegeti...de ce oare?

multumesc astept raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul asta problema e la amplificator un condensator uscat sau un tranzistor slabit e problema ca sa il repari il duci la un service desi cred ca iesi mai ieftin cumparand unul nou

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai prea multe ferestre de Windows deschise, aceasta e cauza curentului din boxe.
Detaliaza, fii mai explicit/a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere de la cineva casti daca nu ai si incearcal tot asa se aude? trebuie sa faci asta ca sa stii cu placa audio e problema, sau cu boxele.

| mary_1175 explică (pentru anonim_4396):

Valensteyn12 am casti pentru pc..si se se aude perfect in casti.

| mary_1175 explică (pentru anonim_4396):

Asta nu e problema.k mil repara gratis..multumesc frumos pentru raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru mary_1175):

happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru mary_1175):

In cazul asta problema e la amplificator un condensator uscat sau un tranzistor slabit e problema ca sa il repari il duci la un service desi cred ca iesi mai ieftin cumparand unul nou