| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi merge Chrome si nu stiu de ce.
Wireless-ul imi merge.
Spune asa: "Aceasta pagima web nu este disponibila" Daca dau la detalii imi spune: "Verificati conexiunea la internet. Verificati cablurile si reporniti routerele, modemurile sau alte dispozitive de retea pe care le utilizati.
Permiteti browserului Chrome sa acceseze reteaua din setarile pentru firewall sau antivirus.
Daca este deja inclus ca program caruia i se permite sa acceseze reteaua, incercati sa-l eliminati din lista si sa-l adaugati din nou.

Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Du-te la control panel firewall alow programs si baga chrome acolo sa poata folosi reteaua verifica si pe internet explorer sa nu fie pe offline mode.