| FloryAda a întrebat:

Nu pot sa mai intru in Candy Crush Saga pe facebook deoarece imi apare urmatoarea eroare:101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Conexiunea a fost resetată. ce pot face in cazul asta? va rog sa ma ajutati...

Răspuns Câştigător
| FloryAda explică (pentru IndiferentXD):

Tot nu merge.dar te rog sa imi spui cum pot sa dezinstalez acum sweet packs bundle uninstaler, k nu mai merge sa il dezinstalez..multumesc.happy

| FloryAda explică (pentru FloryAda):

Si alta varianta pentru eroarea aceea. daca ma poti ajuta.ms

8 răspunsuri:
| ihavenoidealel a răspuns:

Http://to.king.com/PVc0 intra aici si iti va spune ca nu poti intra ca ai blocat aplicatia
si dai deblocheaza:D

| FloryAda explică:

Altcineva ma mai poate ajuta?

| Horodinca_Loredana_1973 a răspuns:

De ce nu merge candy crush?

| Pan_Costica_1960 a răspuns:

Nu pot sa ma loghez
la joc candy crush saga pe facebook

| Gaby_Alex_Alex_1995 a răspuns:

Ma omule eu am incercat cu alt browser si mi-a mershappy sper sa-ti mearga si tie