| predat0r13 a întrebat:

O sa-mi mearga jocu GtaV pe un calculator cu procesor I3 3220 3. 3ghz, placa video ndvidia 630 2gb 128bit

7 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Placa video este slabuta dar cred ca il vei putea juca la setari grafice slabe poate medii desi nu cred. O sa ai nevoie de RAM in jur de 4GB minim.

| spaghetty a răspuns:

La high nu cred. Inca nu a aparut pentru pc deci nu stiu ce sa zic dar cu pc-ul asta poti sa joci gta IV la high asa ca teoretic si gta V ar trebui sa il poti juca la medium spre high

| JohnnyWylde a răspuns (pentru spaghetty):

Placa lui video e prea slaba pentru High eu inca am dubii daca va putea juca la medium dar ma indoiesc.

| spaghetty a răspuns (pentru JohnnyWylde):

Nici eu nu sunt sigur dar merita incercat. Oricum la medium trebuie sa iii mearga

| Artego a răspuns:

Nu laughing