| Delliaa a întrebat:

Pana azi am avut instalat yahoo messenger 11, 5 iar azi nu mergea sa intru pe id meu..asa ca l-am dezinstalat si am instalat messu 10, dar nu mergea, apoi l-am instalat tot pe 11, 5 si tot nu mergea sa imi intru pe id meu, insa mergea sa intru pe alte id'uri.stiti cumva care e problemasad? Dau funda! MultumesC!

Răspuns Câştigător
| bbv a răspuns:

Stiu cum ie dar trebuie sa astepti o zi si daca tot nu merge inseamna ca tia spart cineva contul de yahoo.

3 răspunsuri:
| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

Pai e din cauza ceasului care e in dreapta jos de la pc trebuie setat la data si ora actuala pentru. ca ora si data ale tale sunt setate la 12. ian2000 si ora e 12. 00 trebuie setata la ora din prezent funa?

| Ionutz1997 a răspuns:

Ori ti-ai dezactivat din gresealu id ori alt cineva ti-a spart contul.

| Delliaa explică (pentru Ionutz1997):

Pai si cum sa-mi dezactivez id'ul?