| MaduMadaa a întrebat:

am o problema cu Yahoo Messenger. De doua saptamani nu`mi mai merge Messenger 11, imi spune ca am probleme cu conectiunea si sa verific firewall. Am verificat la firewall si e dezactivat. Am dezinstalat messu si l`am reinstalat apoi si tot nu mergea. Am incercat si alte versiuni de messenger dar dintre 8, 9 si 10 a mers doar 8 pentru ca la celelalte mi-a dat erori, iar, 8-ul imi tot iese. Astept un raspuns

3 răspunsuri:
| Kaennox a răspuns:

Materialu prost!
Nu acum suntem seriosi, pai, mie mi se intampla asta doar cand stateam la la tara la bunica si naveam net... dar tie dca poti intra si vb cu mine pe acst site... e clar ca lo luat bata, daca ai W7 sau Vista, ia-ti pentru vist, daca nu, stai cu 8 daca zici catzi mergewinking

| MaduMadaa explică (pentru Kaennox):

laughing)), nu`mi mai merge nici 8, nu am W7.

| Kaennox a răspuns:

laughing)