| lawynutza a întrebat:

Buna pe facebook e un joc ourworld si vreau sa ma loghez pe alt cont cum se poate? (eu sunt deja logata pe un cont si vreau sa dau sing out dar nu stiu cum) fundita

2 răspunsuri:
| lawynutza explică:

Nu eu nu vreau sa ma loghez pe alt cont de facebook ci pe alt cont de ourworld

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Daca vrei sa te loghezi pe alt cont pai trebuie sa asculti instructiunile

1. Pe bara albastra de pe pagina de pornire a Facebook-ului vei gasi scris: Home. Profile. etc. Trebuie sa dai click pe Account. Daca e in romana dai click pe Cont
2. Iti va aparea un meniu, din care va trebui sa selectezi '' Log Out'' si te poti loga pe celalat cont.
Sper ca te-am ajutat!