| RAf1224 a întrebat:

Pe Google Play este jocul Virtua Tennis Challenge. Dar trebuie sa plătesc 18 ron pt. Al instala. Am dorit sa îl instalez de pe apkhere.com. Dar trebuie sa am funcția de securitate"surse necunoscute". Am pornit funcția și mi-a zis ca dacă vreau sa o pornesc s-ar putea ca dacă descărc ceva sa fie probleme cu telefonul. Și am lasat-o balta pentru ca nu vreau sa mi se strice telefonul și sa nu mai meargă bine. Vreau sa îmi spuneți dacă e sigur sa descarc de pe apkhere.com. sa răspundă doar cine știe și a făcut aceasta chestie.
Chiar nu vreau sa nu îmi mai funcționeze telefonul Bine pentru ca e destul de nou.

Răspuns Câştigător
| IChrophArtZ a răspuns:

Eu am făcut asta și nu mi-a părut rău. Tableta îmi merge telefonul perfect.

| IChrophArtZ a răspuns (pentru IChrophArtZ):

Tableta îmi merge perfect.****=]]]]

1 răspuns: