| TotiPentruMine99 a întrebat:

BUNĂ! Pe jocul IMVU am completat tot dar nu stiu ce scrie la urtimul punct pentru imi termina contul de facut. Cica trebuie sa scriu literele alea care mi le arata acolo si trebuie sa le scriu corect! ajutor! funda pentru raspunsul care imi va termina contul

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Ultimul punct, il constituie introducerea de caractere a sistemului CAPTCHA. Practic tot ce trebuie sa faci este sa introduci caracterele corecte din poza respectiva pentru a demonstra ca esti o persoana umana si nu un robot ce-si face conturi in speranta de a le flooda serverele celor de la IMVU.