| Valentin_Eusebiu_1995 a întrebat:

Am 17 ani si cand eram mic am avut tendinta de a scrie cu stanga. dar educatoarea m-a facut sa scriu cu dreapta. Acum cateva zile am incercat sa scriu cu stanga si un coleg care scrie cu stanga mi-a zis ca scriu bine fata de altii. acum as vrea sa stiu unde as putea gasi un filmulet sau un tutorial pentru a invata sa fac literele corect ( in oglinda ) fiidca am tendinta de a face literele ca si cu mana dreapta.

1 răspuns:
| emiliaalexandra a răspuns:

Eu as spune sa nu incepi sa scrii cu stanga deoarece o sa iti deformezi scrisul de la dreapta ...eu am patit