| calutuuuu a întrebat:

Pe lady popular cum ma despart de actualul iubit? (vreau sa primesc mai multi bani...) Si mai am o problema: cand vreau sa imi schimb ´culoarea parului si stilul (freza ca sa zic asa...) imi da chestia asta "You have reached your daily limit for changing your makeup.

Changes were not saved!" Ce ar trebui sa fac?
Ajutati-ma please!
P. S:

Răspuns Câştigător
| AlexandraIonela10 a răspuns:

Pai mergi la discoteca si dai "desparte-te de iubit".ai 14 incercari de a te desparti.si nu poti sa-ti schimbi culoarea parului deoarece ai ajuns la limita zilnica.incearca ziua urmatoare.

2 răspunsuri:
| calutuuuu explică:

Skz, am facut o greseala!sad

| KimmyNaNa a răspuns:

Pai la prima daca te desparti o sa-ti scada fericirea(nu stiu ce se intampla fiindca nu m-am despartit) si la a doua inseamna ca ti-ai schimbat parul de prea multe ori in acea zi si il vei putea schimba ziua urmatoare.