| Alexutzu74657 a întrebat:

Salut, vreau si eu sa cumpar v bucks pe fortnite doar ca imi da o eroare, am incercat sa o caut pe internet dar nu am gasit nici un rezultat (your credit card's limit has been reached and has been declined. Please contact your credit card provider for further assistance), am fonduri insuficente? Ca nu inteleg, va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

''Limita cardului tau de credit a fost atinsa si a fost refuzat. Va rugam sa contactati banca pentru mai multe detalii''. Deci da, se pare ca nu ai destui bani pe el.

| BlackPixel a răspuns:

Salutare!
1. Nu ai suficienti bani pe card.
2. Asigura-te ca ai introdus corect datele cardului.
3. Cardul tau are activate niste masuri de securitate superioare.
4. Cardul tau ne este acceptat de Epic Games.
5. Cardul este blocat.

-Ca si idee: Contacteaza furnizorul (banca) la care ai cardul.

Intrebari? Sune-ne!