| Gumã a întrebat:

Mi.am uitat parola de la Facebook si nu stiu cum sa o schimb sau ce trebuie sa fac thinking sa schimb parola?

Funda urgent pls

P. S Cand dau la Ti.ai uitat parola? imi zice asta Parola ta nu a putut fi resetată.
You have reached the limit of password reset attempts. If you are still having trouble accessing your account, please contactează-ne for assistance.

Ajutati`ma va roog.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Gata ti-am rezolvat-o! big grin bye! bye!

| plitan a răspuns (pentru neluL):

Nelu am si eu nevoie de ajutor legat de facebook! Dau funda

| neluL a răspuns (pentru plitan):

Lasa-mi pm!

| kri a răspuns:

Facebook? scuze dar se scrie facebook

| Bambiii a răspuns:

Ar trebui sa iti trimita pe id-ul folosit la facebook un site cu resetare pentru parola.Pana acum ai mai schimbat parola? Mai incearca si maine.Sigur o sa mearga.Altfel nu cred ca ai cum:p