| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care joaca lady popular:stiti ca daca vreau sa trec la nivel 4 am de jucat jocul "concentratie"da ori cat as incerca nu pot sa-l termin in 120 de secunde. Daca imi faceti jocu in 120 si trec nivelu va dau o fundita mare de tothappy(ca va dau parola si username-ul )pupiciikiss

Răspuns Câştigător
| angelally a răspuns:

Te ajut eu. in joc am numele elek7ra...vb acolo daca vrei:*

| MyYLife a răspuns (pentru angelally):

Mss mult:* Te-am adaugat ca prietenahappynumele meu de pe Lady este Bittza. Vorbim acolobig grin Ai primit si fundita:X

1 răspuns: