| ralukaa_6140 a întrebat:

Pentru cei care joaca SmallWorlds. Ieri cand sa intru pe cont arata Your account has been banned. Ce pot face ca sa il deblochez? Va ramane bannat pentru totdeauna? Multumesc mult. Dau fundita+vot. Nu uit sa mentionez ca aveam cl 155, covor, aripi si multe chestiisadsadcrying

Răspuns Câştigător
| DeeAndrEeA a răspuns:

Te-ai purtat urat cu cineva din smallworlds? sau a dat cineva in tine mult? daca te-ai purtat urat cu cineva inseamna ca el tea banat sau daca a dat cineva mult in tine tisa dus viata si ai fost banata de la smallwolrds team. dar nu stiu daca poti sa il deblochezi sad imi pare rau

6 răspunsuri:
| DeeAndrEeA a răspuns:

Asa misa intamplat si mie si mi-am facut alt cont. mai incearca sa intri in cont

| ralukaa_6140 explică:

Nu, nu m-am purtat urat cu nimeni, nu am batut pe nimeni.nu am facut nimic rau.eu mai mult stateam prin casa cu niste prieteni.si mie imi pare foarte rau de contsad

| Ahlexxa a răspuns:

Nu se mai poate debloca, e ca si cum l-ar fi sters...pentru ca ai facut lucruri care nu aveai voie sa le faci...

| Alle8D a răspuns:

Se poate debana daca e temporar trebuie sa astepti nu stiu cta timp si daca e permanent dai mail la support sa til debaneze si trebuie sa faci nu stiu ce rahaturi nici eu nu stiu am fost banata si jefuita dem ulte ori oh go on si waa voi jucati smwo si nu stiti daca va puteti debana si app daca da cineva in tine nu-ti pierzi viata straight face in mine au dat multi si nu am fost banata de aia am fostbanata din prostie din cauza tampitilor mei pr de fapt unii big grin ciiik sati pierzi viata rolling on the floor)))))))))

| AndreeeaAlex a răspuns (pentru Alle8D):

Si cum dau mail la support?

| Dolly21 a răspuns:

Si eu am SmallWorlds si aveam cl 90, covor, aripi si lvl 151.Am luat o fata cu mine pe cont.Cand am intrat a 2 a zi numai aveam nimic:lAveam multe haine si 2 hallywood-uri.Am renuntat la SmallWorlds si chiar nu'mi pare rau.