| itscloudyoutside a întrebat:

Scuzati categoria in cazul in care nu e buna! Deci am vrut sa intru pe un ID de messenger mai vechi dar am cam uitat parola. Am bagat acolo cateva din parolele pe care le aveam, dar nu am nimerit-o, si apoi mi-a aparut "Your account has been locked". Intrebare: Cum fac sa deblochez ID-ul? Thanks.

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Uite aici, poate te ajuta, desi e in engleza! vezi tu, traduci cu google translate! http://help.yahoo.com/......?/kb/index

| itscloudyoutside explică (pentru florin1979):

N-a fost nevoie. Ma descurc chiar foarte bine cu engleza. Doar ca acolo scrie ca dureaza 24 de ore sa se deblocheze, dar inca e blocat. Ma rog... Mersi oricum.

| florin1979 a răspuns (pentru itscloudyoutside):

Poate ai mai incercat tu si inca nu au trecut 24 de ore! cu placere, imi pare rau alta varianta de rezolvare nu am gasitsad

4 răspunsuri:
| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Daca e blocat si nu stii parola nu cred ca il vei mai putea folosi.

Răspuns utilizator avertizat