| RapperulLucy a întrebat:

Buna prieteni! Am o mare problema si anume reclamele de pe browser. La inceput apareau automat peste 5-6 ferestre cu reclame, iar pe pagina nu puteam citi mai nimic... pe Mozilla. Am instalat Opera + Adblock si imi blocheaza reclamele de pe pagina insa imi apar din 3 in 3 secunde ferestre cu reclame...
Cum pot scapa de ele? Am adblock plus, iar reclamele nu sunt sterse, ele apar, ca niste dreptunghiuri albe, care se incarca, astfel navigarea pe Opera e imposibila datorita unui lag infernal, desi laptopul merge perfect cand nu e vorba de browser.
Funda!

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Incearca Chrome+Adblock

| snapple111 a răspuns:

Nul asculta pasa daca ei abp si mobilă firefox nu ai nici o reclama
Funda plz?