| sori1999 a întrebat:

puteti sa ma ajutati...as vrea sa-mi descarc sims 3 sau sims 2 si nu stiu cum pe calculator.Va rog mult ajutati-ma sa fie ceva simplu si fara virusi.Dau funda si vreau sa ma ajute doar ce-i care si-au descarcat jocul si stiu, multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Salut, mai bine iti iei sims 3 in loc de 2.
E mai imbunatatit in multe aspecte.
Ca sa il iei trebuie sa il descarci de pe net ca piratii happy
Nu pot aici sa iti zic toti pasii pentru ca TPU nu incurajeaza pirateria.
Da-mi idul tau de skype si iti explic acolo ce trebuie sa faci

| sori1999 explică (pentru DaDuSH):

Id de mess: clapa_sorina@yahoo.com

| anonsiam a răspuns:

Sims 3 e mai bun decat 2. Eu iti recomand sa ti-l cumperi. Merita. Nu pirata ca te trezesti cu virusi, stiu ce spun. Este 150 lei DVD-ul original si restul extensiilor la 80 de lei, sunt tari si extensiile. Nu pirata ^_^

| DaDuSH a răspuns (pentru anonsiam):

Nu merita sa cumperi un joc care nu iti ofera niciun avantaj cumparat.
Expansion packurile sunt in mare parte scumpe si nu adauga nimic nou (niste haine, mobila si cateva optiuni noi: anotimpuri, colegiul, varcolaci, zane etc...). EA a facut si cu sims 2 asa. Au bagat vreo 10 expansion packs si cand au lansat sims 3 in loc sa bage toate din alea in joc, au facut aceleasi expansionuri pentru sims 3 si probabil la fel o sa faca cu sims 4.
Daca tu te-ai trezit cu virusi cand ai piratat, imi pare rau pentru tine, dar nu cred ca ai luat de unde trebuie.
Daca te pui sa cumperi toate cele 19 dlc-uri o sa te coste 549 de euro. Nu cred ca un om normal ar platii atat pentru un joc ca sims 3. plus inca 40 de euro (cat costa jocul sims 3) ajungi la 590 de euro.
Asta e motivul pentru care oamenii pirateaza. Pentru ca unele jocuri nu isi merita banii si nu ofera destul continut ca sa merita sa-l cumperi.

| anonsiam a răspuns (pentru DaDuSH):

Soarta. Eu cumpar DVD-urile si sunt foarte multumita. Oricum treaba ta. Eu sunt foarte foarte satisfacuta cu exapansion pack-urile pe care le am cumparate. Dar repet: E fix problema ta. Eu doar i-am raspuns la intrebare ^_^