| Branisteanu_Denis_2001 a întrebat:

recent mi-am cumparat windows 8 pro 64 bit si instalat.
Eu fiind un jucator de sa-mp si facand filmulete pentru youtube nu as putea sa ma las de el.
De fiecare data cand intru in samp si aleg server-ul iar dupa dau Connect nu se mai intampla nimic. Am cautat si pe youtube si zice sa il compatibilizez cu windows me. Asa porneste dar imi da crash. Puteti sa imi spune-ti cum sa fac sa mearga? Am ramas in pana cu filmuletele cu samp. #

1 răspuns:
| RaduFlorentin34 a răspuns:

Listen! I know you guys wont believe this but I just got a free Minecraft gift code from http://minecraftcode.freegiftcode.com