| afroo a întrebat:

Recent mi-am reinstalat windows-ul, calculatorul merge foarte bine, in schimb skype-ul nu. E lent, trimite greu mesajele iar cand dau log out se blocheaza si pot sa-l inchid doar din task manager. Tin sa mentionez ca si inainte de reinstalarea windows-ului am avut skype-ul instalat si mergea foarte bine, acum nu stiu ce are. L-am descarcat de pe site-ul oficial, l-am dezinstalat si reinstalat iar si tot foarte lent merge. Aveti vreo solutie? Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Descarca si instaleaza ultima versiune sau o versiune pentru windows-ul tau! Bafta!

| afroo explică (pentru lpavel):

Am facut asta si tot nu merge. Mersi oricum!