| cυρcαкє a întrebat:

Buna happy Revin cu o intrebare legata de Sims 3. Eu mi-am downloadat niste haine cu winrar, dar nu stiu cum sa le pot baga pe Sims. Ma poate ajuta cineva? puppy dog eyes
Dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Trebuie instalate in joc.asadar intri in my documents la the sims 3, apoi la. game si downloads. acolo le plasezi arhivate, dar poti pune si varianta dezarhivata, poate-ti face figuri. Apoi intri in jos, si in fereastra care-ti apare (langa butonul play) trebuie sa iti apara ca ti se instaleaza ceva.dai ok si apoi pornesti jocul.
nu mai stiu exact ca nu am mai jucat sims 3 de... 2 luni happy nici nu-l mai am in comp, dar il voi lua iar!
Sper ca te-am ajutat.
P.S. : nu te pripii cu fundita... poate iti da cineva un raspuns mai precis.

| cυρcαкє explică (pentru LeonardoDiCapra):

Sa stii ca tu chiar mi-ai dat un raspuns bun, si meriti funda.winking

| LeonardoDiCapra a răspuns (pentru cυρcαкє):

Merci! :*