| sora_9689 a întrebat:

saptamana asta trebuie sa stau in casa.nu merg la scoala.n.am voie sa ies din casa, imi puteti spune si mie niste jocuri, nu vreau cu impuscaturi, sau in genul asta, dar nici genul zuma si nici sims, ca ma plictiseste, poate ceva in genul portal, adica sa fie interesant dar nu cu batai happy Funda

Răspuns Câştigător
| DarkAngell a răspuns:

Roller Coster Tycon 3 e super poti sa iti faci grajduri cu animale. poti sa construiesti carusele. e cum vr u tongue funda?

2 răspunsuri:
| didutu_6969 a răspuns:

Sau poti incerca Hugo Magic in the Troll Woods
http://www.youtube.com/watch?v=G9YYZTgxgOM
e un joc distractiv.:)

| alyutza26 a răspuns:

Paii asa stardoll lady popular a... sims 3 pets si miss bimbo daca esti fata! Funda? happy