| AlexaMsk a întrebat:

imi puteti spune si mie niste jocuri de dowolandat jocuri...de genul. ..masini, impuscaturi.....etc plase happy

Răspuns Câştigător
| AlexDaghiu a răspuns:

Test Drive Unlimited 1 sau daca ai PC foarte bun ia-ti 2(un joc cu masini impresionant ca in viata reala), seria NFS, Max Payne 2 sau 3(joc de actiune foarte frumos), XIII tot joc de actiune. Cam atat am jucat eu si mi-a placut! FUNDA:X?

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Conteaza ce procesor ai, placa video, memorie RAM, etc In functie de aia iti putem face o lista de jocuri

| Rky98 a răspuns:

Counter-Strike 1.6, Nfs underSpeed, Metin2, Battlefield2...

| AlexaMsk explică:

Compu meu e foarte capabil -.- ca na-s intreba degeaba