| secret_6185 a întrebat:

Buna seara, am cumparat aseara un pc sa zic asa, cam dotat pentru jocuri, si de la cine l-am luat nu avea probleme, am stat langa persoana aia 3 ore si era totul ok... Astazi am observat ca imi da restart mereu. La 30 de minute 40-50=.= cateodata si la 5 minute, fie ca sunt in joc sau nu. Windows 8 e pe el... sa fi miscat ceva la el cand l-am adus cu masina? Sau ce sa aibă? Defecte nu cred ca are doar la el mergea fără problemee

2 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Iti da vreo eroare inainte de asta? posibil din cauza windows-ului

| Ov3rh3at a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul big grin