| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat cinci minute pe PC si cand l-am aprins iar îmi da eroare "file... is missing". Am incercat sa reinstalez windows-ul si in timpul instalării se face ecranul negru si nu mai pot face nimic. Daca ii dau restart nu îmi mai apare nimic pe ecran. Cred ca de vina este hardul. Mai am probleme cu FPS-ul in jocuri. Aveam 80-100 FPS si acum am 30-40 FPS (in gta san andreas). Daca PC-ul mergea putin mai greu si ii dadeam restart, nu mai puteam trece de logo si trebuia sa opresc PC-ul sa astept 5 min. Ce pot face? AM WINDOWS XP...

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Instaleaza windows 7. nu cred ca mai are nimeni xp. de asta iti da si multe erori.

posibil sa fie si de la vreo componenta, HDD, PLACA video. memorie ram.

| anonim_4396 explică (pentru octav005):

Am un PC putin mai slab. Am doar 1 GB RAM si nu cred ca e mai bine cu windows 7.

| octav005 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am avut cu 1, 5 gb ram si mergea windows 7. dar pe 32 biti.

adevarul este ca se misca mai greoi. dar probabil si din cauza procesorului mai slab. al meu.