| Adrian_Adi_1999_7W19 a întrebat:

Am o intrebare la care nici eu nu imi pot raspunde...
De ce nu pot juca Gta San andreas pe un laptop performant? Si prin performant precizez ca rulez pe el GTA V la ultra fara niciun fel de probleme. Dar aparent pe Gta San Andreas am un lag foarte mare, pare a fi blocat pe la 04-05 frames. Vreo parere, ceva? Multumesc

3 răspunsuri:
| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Esc
Display settings
Advenced settings
Limit fps off(ceva de genu limit fps sau iti arata odicum acolo)

| AlexBanana123 a răspuns:

Plăcile video noi nu mai rulează dx ul compatibil, încărca sa joci într un virtual box sau cu dx 11

| CM7YRE a răspuns:

Exact cum zice Alex:
http://www.youtube.com/watch?v=OlFjm3pQl5U
Are legatura cu compatibilitatea
Daca tu ai Lamborghini nu inseamna ca merge "cu ulei" daca un diesel de tractor (sau orice altceva) merge cu asa ceva.