| Angie12 a întrebat:

Am o mare, mare oftica pe copilaria mea. Acum cativa ani, imi aduc aminte ca ma jucam pe calculator, un joc de pe internet, nu necesita donwload.are, era online. Am iubit foarte mult acest joc si acum resimteam nevoia sa imi aduc aminte de copilarie. Jocul era in felul urmator: era un fel de om, intrus daca se poate zice, care mergea lung prin niste camere de castel sau in afara castelului, si avea o bata in mana. Acesta trebuia sa distruga tot ce vedea cu acea bata, si pe baza distrugerilor castiga puncte pentru achizitionarea unei noi arme. Vreau sa specific faptul ca jocul este super super simplu, nu are prea multa grafica. Si innebunesc, deoarece il caut de ani buni. Daca a mai jucat cineva acest joc si ma poate ajuta, rog sa mi se lase un link, va rog mult de tot! Dau funda. Seara faina!

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Jocul se numeste: BLACK KNIGHT
2 Linkul il ai aicea: http://ro.y8.com/games/black_knight

3 Nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.